TOP LATEST FIVE دستگاه تصفیه آب URBAN NEWS

Top latest Five دستگاه تصفیه آب Urban news

Top latest Five دستگاه تصفیه آب Urban news

Blog Article

اگر آب عبوری از این مراحل به فیلتر غشایی تشکیل شده در منافذ بسیار ریز برسد و بتواند از این منافذ عبور کند، به عنوان آب تمیز در مخزن فولادی ذخیره می شود و آب کثیفی که نمی تواند از منافذ عبور کند دور ریز می شود. وقتی شیر آب را باز می کنیم، آب تمیزی که در مخزن فولادی تحت فشار جمع می شود و با هوا تماس پیدا نمی کند، به عنوان آب آشامیدنی سالم به ما می رسد و از فیلتر شیرین کننده ساخته شده از پوسته نارگیل و فیلتر معدنی ساخته شده از سنگ های طبیعی عبور می کند.

املاحی مانند مواد شیمیایی،نیترات‌ها، فلزات سنگین یا نمک محلول در آب نمی‌توانند از این فیلتر عبور کنند به همین دلیل بازدهی روش اسمز معکوس بسیار بالاست.

برای اینکه بتوان فرآیند نمک زدایی آب دریا را انجام داد ، ابتدا باید آن را از طریق ایستگاه های پمپاژ، نزدیک به سواحل گرفته و از طریق کانال ها، چاه ها یا گالری ها به منطقه تصفیه انتقال داد.

سرامیک مورداستفاده در فیلترها مخلوطی از خاک رس و خاک اره می‌باشد که در دمای ۸۵۰ درجه سانتیگراد با یکدیگر آمیخته شده‌اند، سوختگی سریع خاک اره به همراه نقره کلوئیدی که به صورت پوشش نانو به فیلتر سرامیکی افزوده می‌شود. تصفیه آب مغناطیسی[ویرایش]

اینها نکات ساده ای است که فروشگاه های تصفیه آب باید حتما شما را در جریان قطعات به کار رفته در دستگاه عرضه شده خود به اطلاع شما عزیزان برسانند.

آب تصفیه کن، به طور مستقیم با سلامت بدن انسان در ارتباط است. پیشنهاد میکنیم قبل از خرید حتما با کارشناسان ما تماس برقرار نمایید here تا توضیحات کامل در رابطه با عملکرد و هر آنچه که یک خریدار تصفیه آب خانگی نیاز است بداند به شما توضیح داده شود.

برای تهیه دستگاه تصفیه آب با کیفیت و قیمت مناسب از کجا باید تهیه کنیم؟

مراجعه حضوری فقط در موارد لزوم و هماهنگی قبلی پذیرفته میشود.(آب را هم باید شست)

از آنجایی که آب آشامیدنی تاثیر به سزایی در حفظ سلامتی انسان دارد، توجه به این موضوع بسیار حائز اهمیت می باشد. معمولا افراد برای اطمینان از سالم بودن آب آشامیدنی مصرفی خود از آب های معدنی و یا دستگاه های تصفیه آب خانگی استفاده می کنند.

چگونه بررسی کنیم و متوجه اصل تایوان بودن دستگاه تصفیه آب خانگی شویم؟

انواع دستگاه تصفیه آب خانگی اسمز معکوس بر اساس طراحی و شکل ظاهری دارای ۳ دسته بندی کلی هستند:

در مرحله تصفیه آب تعدادی روش وجود دارد که آب را بر اساس تکنیک های منحصر به فرد خود برای مصارف صنعتی تصفیه و عاری از نمک می سازد. آب شیرین کن صنعتی حرارتی[ویرایش]

بنابراین هر چه خدمات پس از فروش و گارانتی دستگاه تصفیه آب معتبرتر باشد، خیال شما از بابت مشکلاتی مانند نقص فیلترها و یا سایر تجهیزات راحت تر است.

اما در زمینه دستگاه تصفیه آب، اغلب کاربران و خریداران برندهای پرفروشی مانند سافت واتر، آکواکلیر و واترتک را با توجه به کیفیت، قیمت و خدمات بعد از فروش آن‌ها انتخاب و خرید می‌نمایند.

Report this page